Transport

PBI BUDINŻ w celu usprawnienia wykonywania usług i podwyższenia ich jakości posiada własne środki transportu. Służą one zarówno do przewozu materiałów niezbędnych do wykonania usługi (grodzice stalowe, rury, kształtowniki HEB) ale również do świadczenia usług transportowych .Głównymi pojazdami taboru naszej firmy są ciągniki siodłowe oraz samochody skrzyniowe marki VOLVO oraz MAN które ze względu na budowę i przeznaczenie dzielimy na trzy grupy:

 

  • transport pojazdami skrzyniowymi do 15 ton
  • transport pojazdami z HDS-em o udźwigu do 20 ton i napędem 8×8: kontenerów budowlanych: biurowych,magazynowych, sanitarnych; zbiorników, konstrukcji stalowych itp.,
  • transport specjalistycznymi naczepami niskopodwoziowymi o ładowności do 60 ton i platformami do 24 ton: maszyn budowlanych, rolniczych, konstrukcji dzwigów itp. Naszym klientom zapewniamy pełną organizację oraz obsługę transportu na terenie całego kraju.

 

Zdobyte doświadczenie, sprzęt najwyższej jakości oraz wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług sprawia, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem któremu można powierzyć każdy ładunek.

Ostatnie wpisy

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy